Складне з'єднання променів Yifei для карбонових трубок з діаметром 50 мм
Характеристики:
- Виробник: Yifei
- Тип: З'єднання
- Матеріал: Метал
- Внутрішній діаметр: 50мм
- Розміри: 160x60x60 мм
Комплектація:
- З'єднувач променів - 1 шт
Гарантія та повернення:
Гарантія 1 місяць. Для можливості повернення товару має бути збережено упаковку, стікер на ній, а також на товарі не повинно бути слідів експлуатації.
Після отримання товару проводиться експертиза у сервісному центрі на відповідність умовам повернення. Вона може тривати від 1 до 10 днів. Після позитивного висновку повертається оплата покупцю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yifei |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60.5 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴



