
Пропелер HQProp MacroQuad 8x4.5x3R армований нейлон CW (Чорний)
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0760625795582
+380 (67) 162-52-58
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пропелер HQProp MacroQuad 8x4.5x3 армований чорним скловолокном нейлон CW (Чорний).
Характеристики:- Діаметр пропелера: 8 дюймів
- Шаг : 4,5
- Лопаті: 3
- Матеріал: нейлон, армований скловолокном.
- Вага: 15,5 г
- Діаметр маточини: 18 мм
- Товщина стопи: 9 мм
- Вал: 5 мм
- Перехідні кільця: НІ
- Пропеллер CW - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HQProp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Пропелери, гвинти |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴
