Регулятор ходу T-Motor FLAME 200A HV 14S для коптерів
Характеристики:- Робочий струм: 200А
- Піковий струм: 240А
- Напруга живлення: 6-14s LiPo (22,2-51,8 Вольта)
- Вага: 558 грамів
- Розміри: 106*50*48,5мм
- Регулятор - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | T-Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Регулятор ходу |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 558 г |
| Ширина | 48.5 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 850 ₴/комплект



