
З'єднання променів складане Yifei для карбонових трубок (40 мм)
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 2722884869921
+380 (67) 162-52-58
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З'єднання променів складане Yifei для карбонових трубок (40 мм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 233 г |
| Висота | 60.5 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




