
Розгалужувач HEX CAN/I2C шини 6 портів
720 ₴
- В наявності
- Код: 2722984771469
+380 (67) 162-52-58
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Простий розгалужувач для паралельного під'єднання периферії на безпілотнику, що використовує дводротові інтерфейси, як-от UAVCAN і I2C.
Розгалужувач HEX CAN/I2C шини 6 портів для квадрокоптерів та інші комплектуючі та системи стабілізації ProfiCNC для дронів та іншої роботизованої техніки можна купити в Україні з офіційною гарантією.
Комплектація:- Розгалужувач — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 г |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Конектор |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
