
Адаптер пропелера Haoye на вал 2.3 мм під гужон (HY002-01209A)
87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722272762537
+380 (67) 162-52-58
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Адаптер пропелера Haoye на вал 2.3 мм під гужон (HY002-01209A)
Характеристики:- Вал двигуна: 2,3 мм
- Вал пропелера: 5 мм
- Адаптер пропелера в зборі — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.2 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 26.5 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Пропелери, гвинти |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴