
Мотор SunnySky X4125 V3 KV480 для літаків
7 400 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 2722881274230
+380 (67) 162-52-58
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 405 г |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двигун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 400 ₴/комплект



