
Антена 900 МГц TrueRC X-AIR 900 (RHCP) 10 dBic
6 150 ₴
- В наявності
- Код: 2722876824778
+380 (67) 162-52-58
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антену 900МГц TrueRC X-AIR 900 (RHCP) 10 dBic можна купити в Україні з офіційною гарантією.
Характеристики:- Тип: Антена Панельна
- Діапазони частот: 890 - 930 МГц
- Поляризація: Кругова права
- Коефіцієнт посилення: 10 dBiс
- Ширина основної пелюстки (за рівнем — 3 дБ): 68°
- Ширина основної пелюстки: 120°
- Роз'єм: SMA Plug
- Довжина фідера: 15 см
- Хвильовий опір: 50 Ом
- Розмір: 222x222x45 мм
- Вага: 324 г
- Антена — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TrueRC |
| Країна виробник | Канада |
| Вага | 324 г |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 222 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Антени та аксесуари |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 222 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 150 ₴



