Аналогова камера RunCam Phoenix 2 Pro - передовий пристрій для зйомки відео з високою роздільною здатністю на FPV дронах. Ця модель пропонує покращену якість зображення завдяки вдосконаленій оптиці і технологіям. Модель оснащена матрицею 1/2,8" Starlight CМОS та має горизонтальну роздільну здатність 1500TVL. Лінза M12 робить кут огляду широким та комфортним для використання в польотах на квадрокоптерах. Phoenix 2 Pro підтримує формат екрана 4:3 та 16:9, що зручно у використанні та легко змінюється за потреби. Здатність роботи в різних умовах освітлення дозволяє отримувати чітку картинку як в сонячну погоду, так і у вечірній час доби.
Характеристики:- Модель: RunCam Phoenix 2 Pro
- Датчик изображения: 1/2.8" Starlight COMS Sensor
- Горизонтальное разрешение: 1500 ТВЛ
- Формат экрана: 4:3; Объектив FOV D:128° H:97° V:72°
- Формат экрана: 16:9; FOV D:112° H:97° V:54°
- Зеркало/переворот: Доступно
- Система сигнала: NTSC/PAL
- Затвор: Rolling Shutter
- Чувствительность: 15000 мВ/люкс•сек
- WDR: Global WDR
- День/Ночь: Цвет/ЧБ
- Управление меню: Управление кабелем
- Питание: DC 5-36 В
- Ток: 220 мА при 5 В; 120 мА при 12 В
- Материал корпуса: ABS
- Вес нетто: 7,5 г
- Размеры: 19мм*19мм*27мм
- Камера Phoenix 2 Pro - 1 шт.
- 6pin FPV силіконовий кабель - 1 шт.
- Комплект гвинтів - 1 шт.
- Інструкція користувача - 1 шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | RunCam |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Камера |
| Состояние | Новое |
| Материал | Комбинированный |
| Инструмент для сборки | Нет |
| Цвет | Черный |
| Вес | 7.5 г |
| Ширина | 19 мм |
| Длина | 19 мм |
| Высота | 27 мм |
| Количество в комплекте | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 2 150 ₴





