Приемник TBS Crossfire Nano Nano Rx SE с частотой 915 МГц
Совместим с предыдущими модулями TBS:
- Crossfire TX
- Crossfire TX Lite
- Crossfire Nano TX
- Crossfire Micro TX
Для корректной работы необходимо установить прошивку версии не ниже V2.24.
Характеристики:
- Производитель: TBS
- Модель: Crossfire Nano Rx SE
- Частота: 915 МГц
- Назначение: авиа
- Цифровые выходы: CRSF | S.BUS | UART | USART | DSMX | SmartAudio
- Количество PWM каналов: 4
- Телеметрия: есть
- Порт телеметрии: CRSF; UART; USART; I2C
- Режим FailSafe: есть
- Протоколы: CRSF
- Чувствительность: -130 dBm
- Разрешение: 2048
- Напряжение питания : 3.3 - 8.4 В
- Ток потребления: 100 мА
- Влагозащита: нет
- Размеры: 11x18x2,8 мм
- Вес: 0.5 г
Комплектация:
- Приемник -1 шт
- Антенна Т-диполь - 1 шт
- Кабели – 1 уп
Гарантія та повернення:
Гарантія 1 місяць. Для можливості повернення товару має бути збережено упаковку, стікер на ній, а також на товарі не повинно бути слідів експлуатації.
Після отримання товару проводиться експертиза у сервісному центрі на відповідність умовам повернення. Вона може тривати від 1 до 10 днів. Після позитивного висновку повертається оплата покупцю.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TBS Electronics |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.5 г |
| Высота | 2.8 мм |
| Длина | 18 мм |
| Тип | Приемники и передатчики радиосигнала |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 11 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴/комплект


